internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Jak udekorować wnętrza?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Location: Barlinek
Siemka! Przeniosłam się do nowej chaty. Pragnę, by moje królestwo wyglądało jakoś nowocześnie. Rozważam nad powieszeniem czegoś dekoratorskiego na ścianach. Może w tej kwestii fajnym rozwiązaniem byłoby nowoczesne lustro dekoracyjne. Dodatkowo zastanawiam się także nad jakimiś obrazami. A według Was czym można ozdobić ściany w mieszkaniu?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Ustka
Przecież to norma, że można znaleźć mnóstwo fajnych rozwiązań na udekorowanie ścian w domu. Ja jak chciałam posiadać coś nowoczesnego u siebie, to uznałam, że obrazy przestrzenne to będzie super rozwiązanie. Bardzo szybko rozwiązałam swoje kłopoty. Dlatego nie rozumiem tej dyskusji. Spadam na inne forum internetowe.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Nowy Targ
Eeee? A nie lepiej obraz zamontować? Dzisiaj od cholery obrazów w kastoramie i wszędzie… Lepiej musi wyjść, bo u nich normalnie gotowce się za szkło wrzuca i wszystko. Czyli… zastanówcie się… Ja wole w mieszkaniu taniej reperować.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Cieszyn
Moim zdaniem istnieje sporo fajnych rozwiązań na przyozdobienie ścian w domu. Wiem to z własnego doświadczenia. Od bardzo dawna interesuję się architekturą wnętrz. Uważam, że ładnie udekorowany dom będzie przyciągał ludzi. W ostatnim czasie pragnęłam wziąć sobie ładne lustro do sypialni. W żadnym miejscu nic nie mogłam znaleźć. Aż pewnego dnia trafiłam na pewną witrynę online http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Klasyczne/59 która należała do sklepu Evolution Home. Powiem szczerze, że byłam pod dużym ich wielkiej oferty, a przede wszystkim korzystnych cen. Jednakże najbardziej ucieszyło mnie to, że tam znalazłam lustro ze snów. Od razu zakupiłam. W ciągu dwóch dni było u mnie. Pięknie ozdabia moją ścianę. Polecam serdecznie ten sklep sieciowy!
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 14
Location: Wolin
Wręczyłem dziewczynie na rocznicnę przyjemną parkę: lustra w ramie srebrnej. 1 powiesiła w stołowego, 2 pojechało do garderoby i od tego czasu bez przerwy obserwuję w chałupie ”modelkę na wybiegu”. Lustra ok, jeżeli kalkulujecie również opisane ryzyko :-P
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 42
Normalna sprawa, że najlepszą formą dekoracyjną na ścianę mogą okazać się obrazki. Sama takie zamówiłam. Nawet jak szukałam fachowej spółki to jakiś znajomy polecił mi ładny obraz przestrzenny. Czemu by nie?! Może kolejnym razem, ponieważ w tej chwili tego nie szukam. Proszę Was pogadajmy o czymś innym. Albo znikam stąd. Sorry, nie pomogę Wam. Ciao!
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Podejmowane rozmowy na forach internetowych są bardzo dobre. Nie raz rozważałam co mogłoby być fajną ozdobą na ścianę do domu. Nawet niedawno trafiłam na profesjonalny sklep online, w którym oferują różnorodne ozdoby. Muszę koniecznie to dobrze przejrzeć, ponieważ pragnę sobie kupić obraz do sypialni. No cóż, muszę to przemyśleć.

Post Reply

Page: 1