internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Dobry sklep z sukienkami - jaki polecacie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Dobrzany
Znam się trochęna modzie, ale raczej tylko na tej w wydaniu męskim. A potrzebuję coś mojej dziewczynie kupić na rocznicę. Wiem, że tych sklepów jest cała masa, ale szukam takiego, w któym naprawdę zaopatruje się wiele dziewczyn i to z prostej przyczyny, bo można tam kupić coś zupełnie świeżego na rynku.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Ustka
To jest dobre podejście, jak pozytywnie zaskoczysz swoją dziewczyne to później masz już z górki. Ci którzy wiedzą, jak dogodzić w tej sprawie dziewczynie będą wiedzieli też jak sobie poradzić w innych kwestiach.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Dobrzany
Ja po prostu lubię robić fajne prezenty i to jest jedyna jak na razie motywacja w szukaniu fajnej sukienki. No oczywiście lubię też jak mohja dziewczyna dobrze wygląda, więc szukam czegoś wyjściowego.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 40
Location: Radom
Tak jak wspomniałeś możliwości jest bardzo dużo, bo też i sklepów jest bardzo dużo. Ja polecam jednak prettyclever.pl, który oferuje nowości na rynku odzieżowym, które nie miały swojej premiery w wielu innych sklepach. Pozycji jest cała masa i nic tylko wybierać.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 27
Location: Opole
Oczywiście, że tak, tam są najlepsze sukienki sklep jakich mało w naszym kraju, więc warto tutaj https://prettyclever.pl/ zaglądać no i kupować. Sama często kupuje różne sukienki, bo lubię czuć się świeżo. Kolory tych sukienek zawsze wprawiają mnie w bardzo dobryt nastrój, a taki pozwala mi pozytywnie patrzeć na świat.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Nowy Targ
No i to jest właśnie główna kwestia jeśli chodzi o sklepy. Trzeba po prostu mieć świadomość czego potrzebują klientki. Włąśnie takich osób jak koleżanka wyżej jest całe mnóstwo i one muszą mieć swoje miejsce. Prowadzący wspomniany sklep dobrze wyczuli sytuację na rynku :)))
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
To się nazywa mieć nosa do interesów :))) Sprawdzałam ostatnio ich ofertę i jest ciągle poszerzana o kolejne pozycje. Co ciekawe są tam też nieco większe rozmiary dla kobiet, które do szczupłych się nie zaliczają. To kolejny dowód na to, że warto zagląać na wirtualne półki tego sklepu odzieżowego.

Post Reply

Page: 1