internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Napo, to internetowy sklep z rękawiczkami samochodowymi, warto tam kupować?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Dobrzany
Hejka, zamierzam kupic rękawiczki samochodowe, dzieki wyszukiwarce internetowej dowiedziałem sie, ze takie rękawiczki mozna kupic w sklepie Napo, kupowaliście juz tam, warto? Czekam na opinie.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Nowy Targ
Pierwsze słyszę o tym sklepie, ale skoro szukasz sklepu z rękawiczkami samochodowymi, a sam mowisz, ze to jest taki sklep, to dlaczego sie wahasz, zamow i już.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 27
Location: Opole
No wiesz ja akurat sie nie dziwie, ze kolega pyta o opinie na temat sklepu internetowego, mało to razy zamówiliśmy cos w internecie i okazywało sie, ze to coś wyglądało zupełnie inaczej niż na zdjęciu, tak samo moze byc z rękawiczkami, lepiej poznać opinie innych klientów, zawsze jest wtedy człowiek spokojniejszy.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 9
Location: Iława
Rękawiczek samochodowych tam nie kupowalam co prawda, ale kupowałam eleganckie skórzane rękawiczki zimowe, wszystko było jak na zdjeciu, nawet kolor byl identyczny, a zamowienie doszło bardzo szybko, nie zastanawiaj sie i wejdz na https://napogloves.com/pl/rekawiczki-samochodowe/ i jeszcze dzis zamów atrakcyjne cenowo skórzane rękawiczki samochodowe sklep oferuje atrakcyjne rabaty na rękawiczki damskie i męskie.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 18
Location: Radom
Potwierdzam słowa kolezanki Napo Gloves to bardzo dobra marka, rękawiczki tej marki kupisz nie tylko w internecie, ale tez w sklepach w całej Polsce.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Hel
Bez obaw kup online rękawiczki samochodowe sklep gwarantuje mozliwosc darmowego zwrotu towaru przez 14 dni oraz jego wymiany przez 30.

Post Reply

Page: 1