internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Gustowne klamki zewnętrzne do domu jednorodzinnego. Gdzie znajdę

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Katowice
Hej użytkownicy forum. Jestem właśnie w trakcie wykończania mojego domu i szukam sklepu gdzie znajdę klamki zewnętrzne. Zależy mi na czymś gustownym ponieważ cały dom jest zrobiony raczej w eleganckim stylu. Możecie mi polecić jakąś stronę?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Może kojarzysz stronę stylo-dom.pl? Kiedyś właśnie na tej stronie zamawiałam klamki do drzwi i z tego co pamiętam to nie dość że mieli duży wybór to jeszcze wszystko w naprawdę fajnych cenach. Polecam ci tam sprawdzić.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Cieszyn
Dokładnie jak koleżanka wyżej mówi. Jak wejdziesz na http://stylo-dom.pl/ to w zakładce klamki znajdziesz wiele różnego rodzaju wzorów. Bardzo dobre ceny, szybka dostawa i dobry kontakt z firmą. Warto robić u nich zakupy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Katowice
Skoro zamawiałaś to może powiesz mi jak ci się te klamki spisują? Ja miałem taki problem kiedyś że zaoszczędziłem trochę na tych zakupach i mechanizm się tak zacinał ze po naciśnięciu klamki zostawała w pozycji dolnej.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 42
Pod tym linkiem http://stylo-dom.pl/48-klamki-zewnetrzne znajdziesz gustowne klamki właśnie na zewnątrz. Robiłam już kilka razy spore zamówienie na tej stronie i kupowałam również tapety. Wszystko w najlepszym porządku ;)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Nigdy nie miałam takiego problemu jak piszesz. Wszystkie mechanizmy nawet po roku używania chodzą jak nowe więc nie masz się co martwisz. Są to produkty dobrych producentów więc wszystko jest w porządku.

Post Reply

Page: 1