internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Firma zajmująca się montażem klimatyzatorów z okolic Poznania?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Location: Barlinek
Mam krótkie pytanie jak w temacie. Szukam kogoś zaufanego ponieważ już raz dałam się naciągnąć na montaż taniego urządzenia chińskiej produkcji i do dziś sądzę się o odszkodowanie za wadliwy sprzęt. Jeżeli znacie kogoś dobrego to proszę o namiary.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 55
Location: Gliwice
Sama kupowałam taki klimatyzator w Poznaniu ale nie ma co oszczędzać na tym urządzeniu bo jak by nie patrzeć to działa ono praktycznie przez kilka godzin dziennie. Możesz sobie zobaczyć na stronie http://www.ice-klima.pl/ ofertę lub poprosić o wycenę. Firma rzetelna i sprawdzona :)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Nowy Targ
Kupiłem chińską klimatyzację do domu na zagranicznej stronie. Przez miesiąc działała bez zarzutu. Później zamiast zimnego powietrza dawał co najwyżej chłodne. Okazało się że po dwóch miesiącach spalił się silnik.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 26
Location: Elbląg
Ja uważam że nie ma na to reguły. Są firmy z chin które robią naprawdę solidne urządzenia ale nie ma co myśleć że będą one tańsze od markowych produktów ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 42
Location: Radom
Dokładnie. Sama wydałam ponad dwa tysiące na klimatyzator do domu a znajomy zamówił chiński produkt i zapłacił za niego może z dwie stówy mniej. I mój i jego działa do tej pory i nic się z nimi nie dzieje :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 76
Location: Choszczno
Tak to jest jak się chce oszczędzić na siłę. Każdy renomowany instalator urządzeń klimatyzacyjnych odradzi ci zakup taniego odpowiednika bo wie że będzie musiał co miesiąc przyjeżdżać na serwis. Dlatego niewiele firm sprzedaje i montuje coś takiego :P

Post Reply

Page: 1