internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Kogo polecacie na przewozy autobusowe we Wrocławiu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Katowice
Potrzebna mi firma żeby dojechac na szkolenie. Jedziemy około 25 osobowa grupa. I chce to zorganizowac w miare racjonalnie cenowo. Kogo polecacie na przewozy autobusowe we Wrocławiu?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Cieszyn
Jeśli chodzi o przewozy autobusowe we Wrocławiu to masz kilka firm które się tym zajmuja no i one często współpracuja ze szkolami firmami biurami podrozy wiec ja bym się za taka firma rozejrzał, żeby nie polecieć zupełnie finansowo.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Choszczno
Ważne żeby zwrocic duza uwage na bezpieczeństwo i wybra autobus który się nie rozpadnie po drodze :P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Dobrzany
haha no tak po prostu wziąć trzeba autobus dobrze klimatyzowany regulowane fotele jakies dvd jak się człowiek wybiera na dłużej gdzies i jechac przed siebie :P
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
A widziałeś cos takiego http://www.wrocektravel.pl/uslugi/przewozy-autokarowe.html? ta firma oferuje przewozy autobusowe we Wrocławiu i nie tylko. Masz u nich minibusa i dwa autokary w tym jeden duzy turystyczny autokar na wynajem. Maja auta dobrze sprawdzone wiec sa bezpieczne pod względem technicznym no i co wazne jest to usługa dobra cenowo. Bo ja akurat z nimi w tamtym roku współpracowałam jak firmie tez ogarnialam szkolenie.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 42
Najczesciej firmy przewozowe współpracują z biurami podrozy szkołami… bo dla nich to zwyczajnie opłacalne i od razu z miejsca maja klienta. U nas do firmy trafiają czasem maile o takich firmach z oferta wiec może u was cos lezy w spamie :P
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Jeśli chodzi o wynajem autokarów we Wrocławiu to sobie jeszcze tutaj poczytaj http://www.wrocektravel.pl/uslugi/wynajem-autokarow.html no i tu masz dokładne oopisy jakimi autokarami jeżdzą. Wygodne ogólnie autokary no i dosc nowoczesne mimo wszystko. Zreszta na ich stronie masz cennik wiec możesz podpatrzec ile to by mniej wiecej kosztowalo. No i oczywiście wc dvd regulowane fotele to u nich standard.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 12
Prawda jest taka ze ludzie niektórzy nie sprawdzaja kogo biora na przewoznika a to musi być konkretna osoba z duzym doświadczeniem. Taka jest prawda.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Dobrzany
Jest wiele firm które maja w ofercie wynajem autokarów na terenie Wrocławia i w ogole Polski. Bo teraz wycieczki imprezy integracyjne to standard wiec takich się firm namnożyło zwyczajnie :P
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 9
Location: Iława
Na bank trzeba kazda firme sprawdzic przed wyjazdem:P

Post Reply

Page: 1