internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Chcę kupić sprzęt do resuscytacji Spencer, gdzie go dostanę niedrogo?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Zbliża się festiwal, na którym jestem ratowniczką. Właściwie, to szefową ratowników. Wiadomo, jak to bywa z muzycznymi imprezami, czasem ktoś przesadzi z trunkiem, czasem ktoś zasłabnie w tłumie, trzeba mieć zawsze ogarnięty niezbędny sprzęt. No i teraz ja potrzebuję dobrego sprzętu do resuscytacji. Wiem, że narzędzia marki Spencer są dobre, ale znalazłam je po tak wywindowanych cenach, że głowa boli. Wiecie, gdzie dostanę je taniej nieco?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Katowice
A potrzebne Ci to? Nas uczono pierwszej pomocy bez żadnych udziwnień, po prostu uciski i wdechy, a teraz potrzebujecie jakiegoś sprzętu.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Słuhaj, jakbym jechała tam prywatnie, to spoko. Ale ja tam jadę ściśle służbowo. Odpowiadam z moimi pracownikami za zabezpieczenie ratownicze, jesteśmy ostatnimi ludźmi, którzy mogą udzielić specjalistycznej pomocy przed pomocą lekarską. Nie mogę sobie więc pozwolić na brak profesjonalizmu. Tu idzie o ludzkie życie!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Cieszyn
To prawda. Co innego, jak się jest własnie prywatnie, nawet będąc ratownikiem, a służbowo. Może tu nawet wejść odpowiedzialność prawna, więc wcale się koleżance nie dziwię, że chce zadbać o sprzęt. Mogę więc co nieco podpowiedzieć ;) Dobra oferta sprzętów do resuscytacji marki Spencer jest pod tym linkiem: http://www.dowan.com.pl/oferta/spencer/. Wydaje mi się, że znajdziesz w tym sklepie wszystkie niezbędne elementy do polowego ratownictwa.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Hm… ale cen nie widzę.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Cieszyn
Tam masz z boku opcję, że chcesz poprosić o więcej informacji na temat ich produktów. Od siebie mogę powiedzieć, że ich ceny są naprawdę dużo bardziej korzystne dla klientów niż u konkurencji, bo też kiedyś poszukiwałem tych sprzętów.

Post Reply

Page: 1