internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Szukam kogoś kto zajmuje się aranżacjami wnętrz w okolicy Krakowa.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Katowice
Mam krótkie pytanie jak w temacie. Mam na sprzedaż dom, który ze względu na swoją lokalizację, po remoncie i wykończeniu wnętrza będzie wart dwa razy tyle co teraz. Kogo możecie mi polecić do wykonania takiego projektu?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Wysłałam ci link w prywatnej wiadomości. Interesuje mnie tylko jedna rzecz, jakim cudem po takiej aranżacji cena może tak bardzo wzrosnąć?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 42
Mój znajomy sprzedawał kiedyś mieszkanie, którego nie chciał remontować ze względu na koszty. Z racji tego że nie mógł go sprzedać zainwestował trochę pieniędzy i dzięki temu jeszcze na tym zarobił :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Cieszyn
Znam jedną firmę która zajmuje się aranżacjami wnętrz w Krakowie. Mają naprawdę fajne pomysły i niesamowity zmysł estetyczny. Kiedyś trafiłem na ich projekt jednego z domu który możesz zobaczyć na marengo-architektura.com/portfolio/dom-w-zakopanem/. Nie wiem jak tobie się to spodoba ale ja bym bardzo chętnie zamieszkał w takim domu :)
« Last edit by eremis on Thu Jun 07, 2018 9:09 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Choszczno
W tym mieście jest sporo takich firm. Dużo łatwiej było by po prostu przejrzeć portfolio kilku z nich i wybrać coś co najbardziej do ciebie pasuje :)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 12
Według mnie to należy się poważnie zastanowić czy taka inwestycja wgl ma sens. Wiem, że mieszkanie, do którego można się od razu wprowadzić będzie dużo droższe ale żeby cena tak drastycznie skoczyła do góry?

Post Reply

Page: 1