internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Nowoczesna zabudowa stoisk targowych, ile to kosztuje?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Cześć, orientujecie sie może ile kosztuje nowoczesna zabudowa stoisk targowych, bo wiadomo teraz to już nie to co kiedyś, że wszystkie stoiska na targach wyglądały tak samo, teraz żeby zainteresowac klienta trzeba sie wyrożniać, tylko ile kasy mniej więcej potrzeba?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Katowice
podłączam sie pod pytanie kolezanki
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Cieszyn
Pytasz ile kasy musisz wydac, a ja zapytam ile kasy masz, zabudowa stoisk targowych jest wykonywana na indywidualne zamowienie. Widziałem stoiska robione na specjalne zamówienie nawet za kilkadziesiąt tysięcy, ale ceny są naprawde rozne.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Choszczno
Cena za sam projekt wraz z komputerową wizualizacją to ok kilkaset złotych, na tym etapie mozecie wspólnie z konsultantem przeanalizować rozne wersje, i tańsze i drozsze, jak już zaakceptujesz projekt, poznasz i zaakceptujesz jego cenę, firma moze przystąpić do jego realizacji.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
oki, a namiary na jakąś firme która wykonuje takie zabudowy stoisk targowych ktos poda, do tej pory takimi rzeczami zajmował sie mąż ale trafił do szpitala i teraz wszystko jest na mojej glowie.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 42
Wiesz, jeśli nowoczesna a zarazem atrakcyjna cenowo zabudowa stoisk targowych to to, czego szukasz, to wejdz na versus-targi.pl/, gdzie poznańska firma przedstawiła kompleksową oferte nie tylko projektowania i budowy stoisk targowych, ale takze na ich profesjonalną obsługe podczas samych targów, łącznie z obsługą audiowizualną.
« Last edit by eremis on Fri Mar 09, 2018 11:07 am. »

Post Reply

Page: 1