internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Specjalista od leczenia depresji z Poznania? Kogo możecie polecić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Gliwice
Hej dziewczyny. Szukam, jak w temacie, specjalisty, najlepiej psychologa która zajmuje się leczeniem depresji. Po śmierci taty moja mama jest w bardzo nie fajnym stanie i chciała bym jej jakoś pomóc. Wiem, że ja sama w sobie nie jestem w stanie jej pomóc więc szukam kogoś kto mógłby to zrobić. Macie może jakieś sprawdzone miejsca?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Choszczno
Akurat w tym regionie nie brakuje specjalistów z tej branży więc wystarczy dobrze poszukać. Moja żona kiedyś chodziła do jednej takiej kobiety, zaraz postaram się znaleźć do niej jakieś namiary i na pewno wyślę ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Ustka
Jakiś czas temu pytałam znajomej właśnie na temat kogoś kto zajmuje się leczeniem depresji w Poznaniu i poleciła mi stronę http://martapiotrowska.pl/depresja-uleczalna/. Sama była tam na kilku terapiach i z tego co mówiła to bardzo jej takie rozmowy pomogły. Najlepiej zadzwoń, wyjaśnij jaka jest sytuacja i na pewno ta kobieta pomoże ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Gliwice
A wiecie może jak to wygląda cenowo? Wiem, że mama na pewno nie będzie miała na to pieniędzy, sama chcę jej takie wizyty sponsorować tylko chciała bym też wiedzieć na jaki koszt mam się przygotować.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 27
Location: Opole
Większość psychologów, o ile ma swoje strony internetowe, ma na tej stronie cennik. Ceny są różne więc w zależności do kogo pójdziesz to tyle zapłacisz. Wszystko też zależy ile twoja mama będzie potrzebowała takich wizyt, bo czasem wystarczy 2-3 spotkania a czasem ludzie chodzą przez określony dłuższy czas.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Hel
Jeżeli chodzi o Poznań to koleżanka wyżej ma rację. Sam chodziłem do pani Marty Piotrowskiej i naprawdę takie terapie wiele mi dały. Ciężko coś więcej napisać o samej terapii bo jest ona dostosowywana indywidualnie do każdego pacjenta ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Gliwice
Rozumiem. Różnica w cenach nie jest specjalnie duża, ale z racji tego że zależy mi na kimś kto ma renomę to nie mam zamiary na tym oszczędzać. Szczególnie, że to moja mama, dała mi tyle w życiu że czuję się zobowiązana żeby jej pomóc ;)

Post Reply

Page: 1