internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Jak wybrać dobrą szkołę tańca w Warszawie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Hel
Jak wybrać dobrą szkołę tańca? Czy od razu trafiliście na dobrego instruktora i nauczyliście się tańczyć?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Location: Barlinek
Ja najpierw szukałam opinii po znajomych. Kojarzyłam kto wyróżniał się na imprezach i wywijał na parkiecie, a potem podpytywałam czy brali udział w jakichś kursach… no i cena też jest ważna, nie zapisałabym się gdzieś, gdzie trzeba płacić zbyt wiele, jestem tylko biedną studentką.;p
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 22
Location: Frombork
bardzo aktualne pytanie, ja również rozglądam się za jakąś przyzwoitą szkołą.:D a może ktoś poda namiary na konkretną ofertę? Byłoby łatwiej, niż sobie tak gdybać.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 40
Location: Radom
OK, to ja wam dam namiary na dobrą szkołę tańca w Warszawie.;) chodzę tam od dwóch miesięcy i bardzo szybko robię postępy. Na początku miałam problem z partnerem, bo nie było z kim iść na zajęcia, ale udało mi się to rozwiązać… Ta szkoła opisuje ofertę na stronie internetowej http://www.risingstars.com.pl/, wystarczy poczytać.;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Nowy Targ
Też polecam, Rising Stars to fajna szkoła, instruktorzy są bardzo mili i potrafią zarazić swoją pasją… To była moja pierwsza szkoła i pierwsze zajęcia, więc od razu mogę powiedzieć, że trafiłem dobrze.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 22
Location: Frombork
a ja chyba nawet coś słyszałam o tej szkole… nie wiem czy czasami nie chodzi tam córka mojej kuzynki. Zgadzałoby się, bo widzę, że mają zajęcia i dla dzieci, i dla dorosłych. Ceny też całkiem ok…

Post Reply

Page: 1