internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Magazynowanie w zewnętrznej firmie – co o tym myślicie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Hel
Sprawa wygląda tak, że stoję przed poważną decyzją powiększenia przestrzeni magazynowej w swoim zakładzie. Muszę to zrobić, produkcja rośnie, coraz więcej zamówień i trzeba iść za dobrą passą. W związku z tym, że koszty są potężne takiej inwestycji to zaczynam się zastanawiać nad skorzystaniem z usług firmy zewnętrznej, która zajmie się magazynem. Co o tym myślicie, można zaufać i czy jest to opłacalne?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Dobrzany
To zależy. Przede wszystkim musisz znaleźć rzetelnego partnera, który poważnie podchodzi do swojej pracy. Jeśli firma ma bezpieczny magazyn, dobrze wyposażony i oferuje składowanie różnych towarów to ja nie widzę nic przeciwko. Znajomy tak działa, z tym że on ma sklep internetowy i magazynuje towar u zewnętrznej firmy, sam nie ma gdzie, a nie narzeka.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 21
Location: Elbląg
Kolego, jeśli chodzi o profesjonalne magazynowanie to polecam lekturkę tej strony internetowej multilogistyka.com/uslugi/magazynowanie/. Mają dobrze przygotowaną powierzchnię magazynową, półki wysokiego składowania, nowoczesny system, wszystko działa jak w zegarku, uwierz. Zresztą dają gwarancję satysfakcji z realizowanych usług. To na pewno będzie dobre rozwiązanie
« Last edit by eremis on Tue May 15, 2018 1:27 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Hel
Dokładnie o czymś takim myślałem ;) Czyli mówisz, że warto się zainteresować tematem? Mam mnóstwo innych wydatków i niestety rozbudowa przestrzeni magazynowej będzie dla mnie problemem, bez kredytu się nie obejdzie.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 21
Location: Elbląg
Na Twoim miejscu bym się specjalnie nie zastanawiał. Firma MultiLogistyka to bardzo rzetelny partner, indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia i oferuje szereg usług dodatkowych, które naprawdę usprawniają logistykę w firmie.

Post Reply

Page: 1