
Page: 1
Author | Post |
---|---|
#1 Mon May 29, 2017 12:03 am
|
|
Member
![]() Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Choszczno
|
Witajcie. Nie będę się specjalnie rozpisywał, zresztą i tak nie ma to większego znaczenia. Fakty są takie, że musze w dość ekspresowym tempie kupić kilka elektronicznych wizjerów do drzwi. Jeśli macie jakieś pomysły, gdzie mógłbym dostać dobry sprzęt w korzystnych cenach, to piszcie.
![]() |
#2 Mon May 29, 2017 1:25 am
|
|
Member
![]() Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Gliwice
|
W każdym markecie budowlanym znajdziesz takie urządzenia. Sama nie tak dawno kupiłam i jestem zadowolona.
|
#3 Mon May 29, 2017 4:09 am
|
|
Member
![]() Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Dobrzany
|
A ja zdecydowanie odradzałbym taki zakup. Jeśli chcesz naprawdę wysokiej jakości elektroniczne wizjery do drzwi, zajrzyj tutaj: http://orno-sklep.pl/wizjery-c-69.html. Kupisz je bezpośrednio u producenta, więc będzie trochę taniej. No i zawsze możesz liczyć na jakąś fachową poradę.
|
#4 Mon May 29, 2017 5:16 am
|
|
Member
![]() Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Hel
|
Hej! Przejrzałem ofertę orno-sklep.pl i jeśli mogę coś polecić, to radzę kupić wizjer z opcją nagrywania. Naprawdę świetna opcja, zwłaszcza jak masz umówionego kuriera.
![]() |
#5 Mon May 29, 2017 6:44 am
|
|
Member
![]() Registered: Nov 2013
Posts: 66
Location: Choszczno
|
Bardzo Wam dziękuję. Widzę, że orno-sklep.pl ma szeroką ofertę, więc na pewno coś wybiorę, może nawet modele z opcją nagrywania. Najważniejsze, żeby sprzęt był po prostu solidny, niezawodny.
![]() |
#6 Mon May 29, 2017 8:47 am
|
|
Member
![]() Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Dobrzany
|
No to lepszego nie znajdziesz, zapewniam. Będziecie użytkować te urządzenia przez wiele lat i na pewno się nie rozczarujecie.
|
Page: 1