internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Poszukuje szkoły tańca dla dzieci we Wrocławiu – pomożecie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Gliwice
Witajcie! Czy możecie mi pomóc w kwestii wyboru szkoły tańca dla dzieci we Wrocławiu? Są to dzieci w wieku wczesnoszkolnym.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 22
Location: Frombork
Hej, też zapisałam moją córkę na takie zajęcia i uważam, że to bardzo rozwijająca forma spędzania czasu. Także chodzi dopiero do 2 klasy, więc wybraliśmy szkołę Kids Dance, ponieważ jest przystosowana dla takich maluchów – mają specjalną grupę dla dzici z klas 1-3.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Choszczno
Mój syn także chodzi na zajęcia taneczne do tej szkoły raz w tygodniu i jest bardzo zadowolony. Sprawdzają się rewelacyjnie jako szkoła tańca dla dzieci Wrocław może być zadowolony, że ma takie miejsce.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 40
Location: Radom
Dzieci na pewno nie będą się nudzić na zajęciach, ponieważ stawiają oni na różnorodne formy tańca, gry i zabawy taneczne. Uważam, że sprawdzają się świetnie jako szkoła tańca dla dzieci Wrocław ma dużo ofert w tym zakresie, ale ta zdecydowanie wygrywa. Jeżeli chcesz o nich się dowiedzieć więcej to odsyłam do strony: http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/nasze-zajecia/dla-dzieci/ gdzie możesz poczytać jak wygląda organizacja takich zajęć i w jakie dni i godziny się odbywają.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Gliwice
Bardzo dziękuje Wam za podpowiedź! A czy na zajęciach obowiązuje jakiś konkretny strój?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 22
Location: Frombork
Nie, możesz ubrać dziecko jak tylko chcesz. Ważne, żeby był to wygodny strój, najlepiej sportowy. Dziewczynki mogą przychodzić w sukienkach nawet. Nie zapomnij też o butelce z czymś do picia!
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Cześć, warto zapisać dziecko na ich zajęcia. Jeżeli chodzi o tych najmłodszych to organizują zajęcia podobne do zumby, ale także uczą się podstawowych kroków do różnorodnych tańców.

Post Reply

Page: 1