internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Restauracja z Warszawy z dostawą obiadów domowych – co polecicie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Jestem studentką, która od niedawna mieszka w Warszawie. Znudziły mi się już pizze i podobne fastfoody, za to brakło mi takiego domowego jedzenia. Wiecie… pirwsze 19 lat prawie cały czas mieszkało się w domu, pomijając drobne epizody, więc jest duże przyzwyczajenie do mamusiowego jedzenia :P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Katowice
Trzeba w słoiczkach sobie przywieźć, to będziesz miała :P W końcu chyba wielu studentów tak robi. Zresztą, nie tylko studentów.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Nie no zupki mamy są w lodówce i jestem dumna z bycia słoiczkiem :P Chodziło mi bardziej o coś na kształt pierogów, albo jakichś naleśników… Szczerze to marzą mi się takie ruskie, albo pierogi z kapustą i grzybami.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 42
Powiem Ci, że mi też narobiłaś smaka i sama chętnie się dowiem, gdzie można zjeść takie pyszności. MNie osobiście interesuje dostawa do Żoliborza.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Cieszyn
Cześć dziewczyny ;) Ofertę takich domowych obiadów z dostawą w Warszawie znajdziecie na tej stronie: https://www.nalesnikarnia1.pl/dostawa. Choć nazwa sugeruje naleśniki, to znajdziecie tutaj też i pierogi w różnym wydaniu. OSobiście jednak polecam, żebyście sobie sprawdziły, jakie naleśniki mają do wyboru, bo zarówno takie obiadowe, jak i naleśniki na słodko od nich robią ogromne wrażenie :)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Mmm wygląda to naprawdę pysznie :) A jak jest z dowozem? Chodzi mi o to, czy szybko dowożą i czy jedzenie jest ciepłe?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Cieszyn
szczerze Ci powiem, że jakoś nigdy specjalnie długo nie musiałem czekać na dostawę. A naleśniki oczywiście zawsze docierały ciepłe, w sumie takie akurat idealne do zjedzenia. Polecam szczególnie te ze szpinakiem, bo robią wyjątkowo dobre.

Post Reply

Page: 1