internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Gdzie są najlepszy ceny figurek Littlest Pet Shop?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Gliwice
Wraz z grupą rodziców debatowaliśmy na przedszkolnym zebraniu, jakiego rodzaju nagrody wybrać dla naszych dzieci za szczególne osiągnięcia w nauce i ogólnie w zachowaniu. Padło na figurki Littlest Pet Shop, bo one są bardzo uniwersalne, jeśli chodzi o zabawę i raczej się nie nudzą. Zależy nam jednak na tym, żeby kupić zróżnicowaneprodukty za dość niską cenę. Zebraliśmy oczywiście sporo środków, jednak ma to być zakup hurtowy. Gdzie znaleźć najtańszą ofertę?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 22
Location: Frombork
Super pomysł z tymi figurkami, bo w moim przedszkolu to dzieci dostają po prostu naklejki. Oczywiście za aktywność w czasie zajęć codziennych nagrody powinny być właśnie symboliczne. Jeśli pojawia się już jakaś większa umiejętność, to wtedy ten Wasz pomysł jak najbardziej powinien się sprawdzić.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Nowy Targ
Na pewno się sprawdzi, bo u mnie akurat figurki Littlest Pet Shop jako prezent gwiazdkowy były kupowane. Dzieci je wybrały nieświadome tego o czym decydują :)))
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Gliwice
Hehe, czasami trzeba i podstępu użyć, ale to w dobrych intencjach, więc jak najbardziej można...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Hel
Moje dzieci bardzo lubią figurki Littest Pet Shop ceny są oczywiście zróżnicowane jeśli chodzi o zakup, bo wiele zależy od zestawu w jakim dane figurki występują. Im więcej akcesoriów, tym oczywiście zestaw jest droższy. Ja swoje zestawy kupuje tutaj ebambini.pl/Littlest-Pet-Shop-c1503 i jeszcze nigdzie nie trafiłem na tańszą ofertę, a trochę sklepów przeszukałem.
« Last edit by eremis on Fri Aug 18, 2017 9:34 am. »
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 42
Nie ma co dalej szukać...Można śmiało zaglądać do Ebambini, bo nie tylko ceny są tutaj najlepsze i najniższe, ale także sama oferta jako taka jest bardzo zróżnicowana. Ja kupując moim dzieciom nowe zabawki zawsze pokazuje im co jeszcze można w danej grupie kupić. To działa bardzo motywująco. Kłopotów ze sprzątaniem pokoju wtedy na pewno nie ma.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Niezły patent i w przypadku zakupów i w przypadku pokazywania nowych zabawek...
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 42
Z dziećmi trzeba po prostu sposobem. One mają sposoby na nas, a my musimy mieć sposoby na nich. Super jeśli są to tak miłe sposoby, jak te wyżej.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 14
Location: Wolin
To bardzo dobry sklep zarówno na małe zakupy, jak i trochę większe, jak w Waszym przypadku.

Post Reply

Page: 1