internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Poszukiwana tania wypożyczalnia aut – jaką polecacie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Cieszyn
Od pewnego już czasu szukam w Poznaniu możliwie taniej wypożyczalni samochodów. Równocześnie nie chcę jakiejś wpadki zaliczyć więc raczej interesuje mnie kompromis pomiędzy rozsądną ceną a wysoką jakością. Potrzeby są raczej biznesowe, możliwe że za moment będę robił w Poznaniu większe interesy i dostępność samochodów jest jak najbardziej wskazana. Tylko chciałbym mieć jedno sprawdzone miejsce i na nim bazować.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Choszczno
Myślę że jak poszperasz między ofertami to bankowo coś znajdziesz. Wypożyczalni aut jest w mieście trochę, wiele z nich na dobrym poziomie.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Ustka
Ja mam też biznes, samochody wypożyczam w różnych miastach. W Poznaniu jak na razie nie miałam okazji więc niestety ale nic nie doradzę...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Dobrzany
Zależy na czym Ci dokładnie zależy. Dziś wypożyczalnia aut tanio wypada w zestawieniu z analogicznymi usługami sprzed powiedzmy 10-15 lat. To była inna rzeczywistość. Teraz mamy rynek mocno wzorowany na wypożyczalniach zachodnich, standardy są wysokie. Tu masz świetny przykład - http://torcar24.pl/oferta/wypozyczalnia-samochodow.html. Z grona poznańskich opcji na wynajem auta mój faworyt. Zobacz stawki i porównaj z Wawą chociażby...
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 40
Location: Radom
Ceny wypożyczenia samochodu w Warszawie to jest odlot totalny. Według mnie są tam typowo nastawieni na portfele obcokrajowców co przyjeżdżają do stolicy kręcić jakieś biznesy.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 27
Location: Opole
Ja sądzę że nawet ten obcokrajowiec ma rozum i w końcu skuma że ktoś próbuje z niego drenować pieniądze. Ale to już są przypadki pospolitego cwaniactwa.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 13
Location: Augustów
Ale przyznacie że w Poznaniu nie ma tego zjawiska. Są wypożyczalnie na dobrym poziomie i ceny w porządku. Klientów też sporo bo jednak wynajęcia samochodu wielu osobom goszczącym w mieście się opłaca.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Gliwice
Czasami są możliwości wynajmowania samochodów z jakimiś rabatami, na przykład jak się bierze na dłuższy okres. To też plus i w niektórych miastach takich opcji nie ma.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 21
Location: Elbląg
Mam wrażenie że poznański rynek w temacie wynajmu samochodów to jest jakaś wyspa normalności bo w kraju to wygląda czasami kuriozalnie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Location: Barlinek
Dobra koncepcja żeby trzymać się jednej wypożyczalni. To daje szanse na negocjowanie stawek, z punktu widzenia budżetu firmy ważna rzecz.

Post Reply

Page: 1