internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Firma instalacyjna z Warszawy

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 20
Location: Ełk
Cześć. Jesteśmy w trakcie szukania ekipy, zajmującej się wszelkimi możliwymi instalacjami w domach. Chcemy, żeby ktoś nam doradził w wyborze odpowiednich pieców grzewczych, poprowadzenia instalacji i jej montażu. Macie kogoś godnego polecenia?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 14
Location: Wolin
A sprawdź sobie ofertę firmy: darbud.org/nasza-oferta, bo z tego co kojarzę to mają specjalistów w instalacjach grzewczych. I oni działają kompleksowo, bo najpierw zaprojektują całą instalację i też zamontują. Zakładali ją w firmie mojego szwagra i dobrali wszystkie piece i kotły, a od tamtego czasu nie było żadnej usterki.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Nowy Targ
Też znam tę firmę. Wykonywali całą instalację sanitarną u nas w mieszkaniu. Sprawdź sobie dokładne usługi: http://darbud.org/uslugi-wesola, a najlepiej skontaktuj się z nimi i powiedz, czego oczekujesz. Na pewno przygotują Ci nowoczesne rozwiązania, bo mają naprawdę spore doświadczenie.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 20
Location: Ełk
Wolałam się dopytać czy ktoś już korzystał z usług firmy, bo nie chciałabym brać bez sprawdzenia. Szczególnie, że my z mężem w ogóle się na tym nie znamy, więc chcielibyśmy to wszystko zlecić jednej firmie.

Post Reply

Page: 1