internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Gdzie szukać przystepnych opracowań ustaw o ochronie danych osobowych?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Gliwice
Pytanie jak w temacie, będę bardzo wdzięczna i przeszczęsliwa jesli ktos mnie uratuje od czytania ustaw i rozporządzeń i podrzuci stronkę z opracowaniami tych materiałów. Pod warunkiem ze wszystko bedzie przygotowane profesjonalnie przez fachowców bo amatorskich streszczeń to chciałabym uniknąć. Pozdrawiam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Choszczno
Tez czytam tylko opracowania bo nie ma sensu męczyć się zeby przeczytać coś co i tak trudno zrozumieć i jakkolwiek sie do tego odnieść. Sprawdziłem wiele portali oferujacych takie materiały ale bez konkurencyjnie najlepsze są tu - https://odoserwis.pl/a/1095/nowa-ustawa-dotyczaca-ochrony-danych-osobowych-nie-bedzie-ustawa-o-ochronie-danych-osobowych wstawiam link do artykułów na temat najnowszej ustawy z którymi trzeba koniecznie się zapoznać. Pozdrawiam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Dobrzany
Powiedz mi czy na tym portalu są same artykuły dla początkujących czy moze jest jakiś dział np dla inspektora DPO? Zalezy mi na dobrze opracowanych ustawach po to żeby mieć szybko dostep do konkretnych informacji.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Choszczno
Chodzi pewnie o coś takiego - https://odoserwis.pl/p/348/strefa-inspektora-ochrony-danych-dpo-abi. U mnie w pracy wiekszosc osób ma dostep do portalu bo jest on niekiedy niezbędny, a bardziej specjalistyczne informacje nie wymagają zapamietywania i szukania w tekstów źródłowych bo wszystko jest na miejscu. Liczę że pomogłem :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Dobrzany
Bardzo pomogłeś, bo ta strona wiele razy uratuje mi zycie. Szkoda że tak późno zaczalem szukac bo wielu klopotów by sie uniknelo gdyby czlowiek dysponował odpowiednimi opracowaniami. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

Post Reply

Page: 1