internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Klinika urody w Gdańsku… co o niej myślicie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Gliwice
witajcie! Od pewnego czasu strasznie mnie zainteresowała Klinika urody w Gdańsku… to miejsce, gdzie można sobie zrobić strasznie dużo zabiegów upiększających, pielęgnujących, redukujących rozstępy, likwidujący blizny itp. strasznie mam ochotę tam pójść i wykupić sobie część zabiegów i w końcu czuć się w swoim ciele tak jak zawsze chciałam. Ale nie wiem właśnie.. nie znam żadnej opinii na temat tej placówki ;) może ktoś mi będzie potrafił coś doradzić?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 22
Location: Frombork
ja byłam w tej klinice urody w Gdańsku i naprawdę bardzo super i profesjonalne miejsce. Nie dość, że strasznie dobra obługa, profesjonalna to jednak jeździłam po całej Polsce na różne zabiegi i ta klinikia naprawdę wypada bardzo dobrze. Nowocześnie i potrafią sprostać oczekiwaniom… jestem ogólnie szalenie zadowolona ;) Tutaj zresztą można poczytać praktycznie o wszystkim: http://gdanskaklinikaurody.pl/, to ich stronka internetowa, wszystko mają fantastycznie opisane i nie ma najmniejszych problemów, żeby poczytać, albo umówić się na jakieś zabiegi itp. ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Location: Barlinek
No ja też bardzo dobrze wspominam te miejsce ;) jest tam jednak bardzo elegancko, pracują fachowcy i ceny zabiegów wcale nie są przeesadzone ;) nie narzekam… odmłodniałam dzięki tym zabiegom i mąż też jest zachwycony ;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 27
Location: Opole
O kurcze, a akurat mam jechać na wakacje do Trójmiasta… może też bym sobie wykupiła trochę zabiegów w tej Klinice Urody w Gdańsku?! Nie jest to raczej jakiś wielki majątek a jak efekty są tego warte… ;)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 42
no i ekstra sprawa ;) naprawdę bardzo fajnie to się prezentuje, ta oferta zabiegów.. mam przebarwienia skórne, chyba się tam zgłoszę po pomoc

Post Reply

Page: 1