internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Seks po użyciu chusteczek Orgasm Control

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Ustka
Hej laseczki! Powiedzcie mi proszę, jak u was z seksem? Jak wasi faceci się spisują? Bo mój odkąd używa chusteczek Orgasm Control to jest mega!! I dlatego chciałam Wam polecić ten produkt z serii Orgasm Control, bo wiem, że są też inne, ale mój akurat stosuje to. Stosunek z marnych 5 minut wydłużył się nawet do pół godziny, co było nie do pomyślenia jakiś czas temu. I to dowolnie w jakij pozycji. Mój facet dodatkowo twierdzi, że dzięki temu że nie przejmuje się już przedwczesnym wytruyskiem może skupić się na innych rzeczach podczas seksu:)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 18
Location: Radom
ale się koleżanka rozpisała, ho ho! Aż sem zajrzę na stronkę tego Orgasm Control i poczytam cóż to to jest;)
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 21
Location: Elbląg
A ja wiem i stosuję od dawna:D moja dziewczyna akurat w pracy, dlatego ja pisze, ale z punktu widzenia faceta tez jest mega, wcześniej człowiek to tylko miał myślenice, co tu robić, żeby wcześniej nie skończyć, bo przecież gonienie króliczka jest najlepsze, a tu królik sam się pchał w łapy:/ teraz mogę ją wypieścić za wsze czasy:D
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 27
Location: Opole
Hehe fajnie porównanie, ale coś w tym jest:D Mój mąż stosuje żel tej firmy. Poza oczywistymi plusami związanymi z seksem to zauważył ponadto że członek jest ogólnie w lepszej kondycji, no po prostu lepiej wygląda;) taka pielęgnacja dla Wacusia;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 28
Location: Szczebrzeszyn
Wy to macie szczęście, że wasi faceci się troszczą o to, żeby wam też było przyjemnie:( mój to myśli tylko o sobie, nawet nie mam śmiałości poprosić go o to, żeby może spróbował czegoś, bo jak kiedyś bąknęłam, że szkoda że tak krótko to ja nie mogę jaka obraza majestatu:( zazdroszczę wam dziewczyny!

Post Reply

Page: 1