internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Oferty pracy dla opiekunek – one na pewno znajdą zatrudnienie.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Dobrzany
Chciałem zapytać, bo nie wiem, jakie teraz jest zapotrzebowanie na tego typu osoby. Moja dziewczyna skończyła pielęgniarstwi i bardzo dobrze zna język niemiecki, szuka pracy jako opiekunka i chciałem zapytać, jakie jest zapotrzebowanie na tego typu pracowników.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Hel
Jeśli chodzi o teren Polski to dość mizerne, ale za to w Niemczech masz wielu takich klientów, któzy chętni są na to, aby opiekował się nimi osoba z Polski. Myślę, że powinieneś zainteresować się ofertą firmy Laxo Care, która jest najlepsza pod względem ofert pracy w tej branży.
« Last edit by eremis on Wed Feb 21, 2018 12:23 pm. »
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 40
Location: Radom
Jako osoba, która ma przyjemność pracowac dla tej firmy mogę śmiało powiedziec, że jeśli kobieta ma tak bogate dośwaidczenie i do tego potrafi się po niemiecku dogadać, to w firmie czekamy na nią z otwartymi rękami. Takich osób właśnie u nas potrzeba. Do tego jeszcze odrobina uśmiechu i pomoc starszym osobom idzie jak ta lala.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 42
Zajrzyj sobie tutaj laxocare.pl/opiekunowie-znajda-prace/ i zobaczysz jak fajny jest to zawód i ile ogłoszeń tego typu znajduje się na stronie firmy. Na pewno znajdzie się tutaj ogłoszenie dla Twojej dziewczyny.
« Last edit by eremis on Wed Feb 21, 2018 12:23 pm. »

Post Reply

Page: 1