internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Gdzie znajdę eleganckie witryny chłodnicze cukiernicze w dobrej cenie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Location: Barlinek
Witajcie. Interesują mnie nowe, eleganckie witryny chłodnicze cukiernicze. Chciałabym, żeby dwie mniejsze witryny, ewentualnie jedna większa, znalazły się na wyposażeniu mojej nowej kawiarenki, którą chcę urządzić w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Wiecie, gdzie można kupic tego typu urządzenia w niskiej cenie?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 40
Location: Radom
Ja kupiłam eleganckie oraz niedrogie witryny chłodnicze cukiernicze w sklepie, którego ofertę znalazłam w Internecie. Mam jeszcze w zakładkach zapisany link do tej oferty - essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,418. Może Ty również z niej skorzystasz? Uważam, ze naprawde warto wybrac jeden lub dwa produkty z tej oferty, gdyż świetnie podkreslają nowoczesny charakter lokalu gastronomicznego, a poza tym ładnie eksponują ciasta, torty, lody czy inne wyroby cukiernicze.
« Last edit by eremis on Thu Apr 12, 2018 7:44 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Location: Barlinek
Bardzo Ci dziękuję. Właśnie zastanawiam się nad skorzystaniem z tej oferty. Myślę, że dobrze by było zakupić jednak dwie witryny. W jednej ustawiałabym ciasta, torciki i różne desery, natomiast w drugiej – sałatki oraz dietetyczne przekąski, które również zamierzam serwować w mojej kawiarence. Nie wiem tylko, ile mniej więcej wyniesie koszt dwóch niedużych witryn.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 40
Location: Radom
Cena witryn cukierniczych, a także innych urządzeń chłodniczych w tym sklepie, który Ci poleciłam, jest naprawde przystępna. Firma, która je sprzedaje, jest równoczesnie ich producentem, dlatego tez proponowane przez nią ceny są konkurencyjne na rynku. A swoją drogą, ja również jestem za zakupem dwóch mniejszych witryn zamiast jednej większej.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Location: Barlinek
OK. Już wiem, które dwa modele wybrac z tej oferty :) Teraz tylko skontaktuję się z przedstawicielami tej firmy i zapytam ich o dokładny koszt.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 40
Location: Radom
No i fajnie, że się zdecydowałaś. Sądzę, że nie zawiedziesz się na produktach kupionych w tym sklepie. Ja jestem bardzo zadowolona z zakupionych witryn chłodniczych i teraz myślę o nabyciu tam kolejnego urządzenia chłodniczego do mojego lokalu.

Post Reply

Page: 1