internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Solidne meble pokojowe nowoczesne: czy one w ogóle istnieją?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 57
Location: Katowice
Zwracam się do wszystkich, którzy tak jak ja jak już kupują meble to chcą je mieć na lata. I to nie 3 lata tylko najlepiej do emerytury żeby przynajmniej wytrzymały, albo poszły dzieciom w posagu, po staropolsku. Może trochę wyolbrzymiam, ale chodzi mi o to, że po tych wszystkich salonach meblowych to ja widzę taki kicz i oszczędność na materiale, że naprawdę żal komentować. Tylko mi nie piszcie, że mam szukać na targach staroci itp., bo ja nie chcę mieć w domu muzeum. Mi się podoba ten prosty, nowoczesny styl, ale chcę po prostu, żeby to się prezentowało jak meble z XXI wieku, tylko było wykonane solidnie. Z góry dziękuję za każdą pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Cieszyn
Wywód długi, ale nie wiele wnosi tak na serio. Nie oszukuj się chłopie, dzisiaj to wszstko jest robione tak, żeby dotrwało do końca okresu gwarancji. Jak coś kupisz i masz czas na składanie reklamacji 3 lata, to na 99% 3 lata i 1 miesiąc od momentu zakupu, wszystko się rozpadnie na śrubki i drzazgi. Takie już kolego mamy czasy, trzeba się przyzwyczaić.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 58
Oj panowie, bez przesady Na pewno da się znaleźć meble pokojowe nowoczesne, które nie są zrobione byle jak. Nie mówię, że będą kosztowały mało, ale z całą pewnością takie istnieją. Osobiście na przykład posiadam zestaw wypoczynkowy i system regałów, obie rzeczy kupione bodajże 6 lat temu. Nie chcę wykrakać jakichś problemów, ale do tej pory nie ma na nich ani śladu zużycia…
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 50
Ja bym nawet z tą ceną nie przesadzała. Na przykład na https://meble24sklep.pl/meble-salonowe-287 to nie dość, że znajdziesz meble pokojowe nowoczesne i to bardzo różnorodne, to jeszcze wcale nie przepłacisz. Co ważne moim zdaniem nawet sposób kupowania ich jest na poziomie 21 wieku, bo wszystko robisz online.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 10
Znam meble24sklep.pl i potwierdzam opinie koleżanki. To jest dobry przykład, ale na pewno znajdziesz takich więcej

Post Reply

Page: 1