internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Tablety dla firm - czy to dobre rozwiązanie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Dzień dobry wszystkim. Zaobserwowałam ostatnio, że przedstawiciele handlowi w różnych branżach zaopatrywani są w tablety. A jako że planujemy u nas wprowadzenie nowego pionu, zastanawiam się, czy to dobre rozwiązanie. Jak uważacie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Katowice
Cześć. Od dość dawna pracuję właśnie jako przedstawiciel i muszę przyznać że tablety są praktyczne, ale na tym kończy się ich użyteczność. Kiedy trzeba raportować siadam przed kompem - zajmuje mi to znacznie mniej czasu.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 42
Użyteczność tabletów zależy od branży. Ale to fakt, że wskazane byłoby zastąpienie ich czymś lepszym. Tylko jak sobie myślę, że musiałabym wozić laptopa, to aż mi niedobrze. ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Cieszyn
W takim razie mam dla Was dobrą radę. Zastanawiacie się, czym zastąpić tradycyjne tablety? Oto rozwiązanie: http://www.indata-solutions.pl/microsoft-surface. Wspaniała innowacja. Takie tablety dla firm to idealne rozwiązanie dla każdej branży. Kiedy trzeba być mobilnym, są mobilne, kiedy trzeba siąść i pracować, dołączamy klawiaturę i wszystko da się zrobić. No i system to Windows - to też plus.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 42
Nie wiem, czy zauważyłeś, ale takie tablety dla firm, choć muszę przyznać, że wydają się być bardzo użyteczne, też trochę kosztują. No i zdaje się, że wymagają trochę więcej wiedzy niż proste tablety.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Cieszyn
Ich obsługa jest bardzo łatwa i można szybko się przyzwyczaić do innego systemu operacyjnego. A jeśli chodzi o jakiś serwis i inne tego typu usługi, to indata-solutions oferuje wszystko w pakiecie. No i przy większym zamówieniu cena też pewnie będzie bardziej korzystna.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 42
Ok, dzięki za odpowiedź.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Muszę przyznać, że sprzęt wygląda imponująco. I zdaje mi się, że dla koordynatorów byłby więcej niż odpowiedni. Przedstawiciele nie mają u nas zbyt dużo rzeczy do pisania, a koordynatorzy już tak. No i co ważne - firma oferuje serwis i wsparcie techniczne. To ma duże znaczenie przy mobilnej pracy. Dziękuję więc za rady i opinie. Teraz czas trochę ponegocjować.

Post Reply

Page: 1