internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Ceny zaproszeń odręcznie robionych?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Hej, właśnie oswiadczył mi sie mój chłopak, w przyszlym roku planujemy ślub i tak powoli oglądam rozne rzeczy na slub, wiecie suknie ślubne i różne dodatki, mysle tez o orginalnych zaproszeniach dla gości, najbardziej podobają mi sie takie zaproszenia na ślub ręcznie robione, wiecie jaka jest ich cena, bo kolezanka mówi ze są dużo droższe od tradycyjnych?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Dobrzany
to nieprawda trzeba tylko wiedziec gdzie takie zaproszenia odręcznie pisane zamowic, jeśli zamówisz je przez internet możesz zapłacić nawet o 15 procent mniej niz w sklepach stacjonarnych.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 42
właśnie, ceny zaproszeń ręcznie robionych są zrożnicowane, ale wcale nie są one jakieś wygórowane, nie przekraczają 15 zł za sztuke, jeśli chcesz się przekonać to wejdz na writtenbyhand.pl/pl/nasze-propozycje/zaproszenia-slubne gdzie jest wiele propozycji wyjątkowych zaproszeń ślubnych kaligrafowanych np. złoto w ramce czy prosto w serce.
« Last edit by eremis on Fri Mar 09, 2018 9:04 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Location: Barlinek
mysle ze każdy gość który dostanie takie ręcznie robione zaproszenie na ślub poczuje się naprawdę wyjatkowo i będzie razem Wami przeżywał wszystkie emocje zawiązane z tym jedynym dniem w życiu.

Post Reply

Page: 1