internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Gdzie zamówię niedrogie meble systemowe dobrej jakości?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Cieszyn
Cześć. Uzgodniłem z żoną że w nowym domu wyborem mebli do wszystkich pokoju zajmie się ona poza salonem i pokojami dzieciaków. Niezbyt sprawiedliwy kompromis jak widać ale mimo wszystko się ciesze bo mam już ciekawe pomysły :). Pisze tu żeby was podpytać gdzie najkorzystniej wyjdzie mi zamowic meble systemowe dobrej jakości? Prosze o jak najwiecej propozycji, pozdrawiam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Choszczno
Proszę: meblex-rawicz.pl/category/meble-systemowe-pokoje wszystko jest posegregowane według pomieszczeń także wybieranie powinno pójść sprawnie :). Spryciarz z Ciebie bo meble systemowe są ładne, estetyczne i nie sprawiają kłopotu podczas dopasowania do pomieszczenia. Właśnie niedawno zamawiałem do pokoju córki cały komplet bo dziewczyna już wyrosła no i trzeba coś tam u niej pozmieniać żeby się podobało i mogła koleżanki zapraszać. Zamawiałem w sklepie który poleciłem wiec jak chcesz o cos spytac to smiało.
« Last edit by eremis on Mon Dec 04, 2017 11:12 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Gliwice
Chciałabym cię zapytać bo może wiesz czy meble systemowe do kuchni są jakoś dodatkowo zabezpieczone przed parą, temperaturami itd? Znalazłam sobie bardzo fajny komplet ale zanim zdecyduję się kupić to chce mieć pewność że przy pierwszym gotowaniu ich nie zniszczę. Z góry dzięki za odpowiedź.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Choszczno
Wszystkie meble kuchenne są dodatkowo zabezpieczane bo inaczej nie byłyby kuchennymi :). Rozumiem że w Meblex sobie znalazłaś ten komplet? Bo jeśli tak to możesz brac w ciemno, moja teściowa też ma i jest bardzo zadowolona. Nic sie nie poodkleja pod wpływem pary czy nawet jak coś ci sie wyleje.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Gliwice
Dzięki za informacje. Przepraszam że troche zmieniłam temat ale wolałam się upewnić że wszystko będzie wporządku bo kiedyś kupiłam szafę i po miesiącu okleina odeszła od drzwi, a później było już tylko gorzej bo płyty boczne zaczęły się rozwarstwiać.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Choszczno
Jestem w stanie uwierzyć bo jest kilka firm prowadzących sklepy stacjonarne gdzie sprzedają taką tandetę że aż się chce płakać ;]. Tutaj się jednak nie zawiedziesz.

Post Reply

Page: 1