internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Jak pozbyć się auta?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Temat brzmi jak kryminał, ale nie w tym rzecz. Nie chcę się pozbyć auta zamieszanego w jakąś przestępczą kwestię, ale mojego starego auta, które już mi się wysłużyło, a obecnie kupiłam drugie, które użytkuję na co dzień. Nie wiem co zrobić, bo wystawienie ogłoszenia nie przyniosło efektu. Zadzwoniły może ze dwie, trzy osoby, jedna obejrzała i to wszystko. Zalezy mi na szybkiej sprzedaży samochodu ponieważ potrzebne mi są pieniądze. Szykuje się remont mieszkania i każdy grosz jest mi potrzebny. Jeśli znacie jakiś dobry sposób na sprzedaż to proszę was podzielcie się nim.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Cieszyn
Witam. Spróbuj może za jakiś czas na nowo wystawić ogłoszenie. Jeśli nie ma zainteresowania oznacza to tylko jedno, że cena nie jest zbyt zadowalająca. Moim zdaniem powinnaś nad tym troszkę pomyśleć. No i poczekać.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 42
Ja też jestem tego zdania. W końcu to tylko samochód, jeść nie woła. Jeśli stoi nie zawadza to czas nie jest taki ważny, a jeśli chodzi o remont to może pożycz od kogoś pieniądze. Tyle jest teraz ofert pożyczkowych.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 15
Location: Bydgoszcz
Siemanko. Ja jestem zdania, że nie ma co zwlekać, bo im się dłużej czeka tym auto się starzeje. Może sprawdź oferty jakiegoś skupu aut, zobacz ile ci zaproponują i w ogóle. Ja bym polecił superautomarket.pl. Kiedyś mój kumpel też nie mógł sprzedać swojej toyoty tam kupili od razu i zapłacili mu nawet dość dużo, jak za taki wóz. Myślę, że tam też ci dobrze zapłacą za samochód, zwłaszcza że jak mówisz jest na chodzie.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Ustka
Hejka. Ja mogę także potwierdzić. Niegdyś szukałam kupca, ale też jakoś nie miałam szczęścia. Wtedy siostra wyszukała mi ofertę tego skupu superautomarket.pl/skup-aut-katowice, zadzwoniłam, wypytałam, umówiłam się na spotkanie, wycenili i zabrali, a ja byłam zadowolona. Myślę, że tobie też się to przyda. To dobry skup samochodów w Katowicach. W każdym razie da się sprzedać.
« Last edit by eremis on Tue Sep 12, 2017 1:39 pm. »
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 13
Location: Augustów
Racja. Można jeśli się chce. Skup to dobry pomysł.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 12
Cześć. Potwierdzam w Katowicach jest dobry skup aut. Mają fajne stawki. Skupują nawet auta powypadkowe.

Post Reply

Page: 1