internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Kamery – gdzie, jak i za ile

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Katowice
Siemanko wszystkim. Chciałbym poruszyć temat związany z monitoringiem. Obecnie jestem na etapie poszukiwań odpowiedniego sprzętu, ale niestety w tej tematyce jestem laikiem, wiec… liczę na waszą pomoc ;D Chciałbym aby do dyskusji dołączyły się osoby, które z takich sprzętów korzystają i mają cokolwiek do powiedzenia. Najlepiej niech ktoś doświadczony zweryfikuje sprzęt pod względem jakości, ceny itp. Liczę na was. Pa
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Witaj. nie liczyłabym tak na słowo, przede wszystkim sprawdź sobie jakąś porównywarki odpowiedni sprzęt typu kamery jak to wygląda cenowo. W sumie to każdy chce jak najtaniej. Poradziłabym jeszcze byś sprawdził co mają do zaoferowania firmy, które zajmują się takim monitoringiem. Oni też przecież mogą mieć dobre oferty. Najważniejsze to wyszukać coś odpowiedniego.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Cieszyn
Witajcie. Ja tam zawsze byłem zdania, że najlepsza jest ta firma mzxglobal.pl/kamery.html. Znajomy mi ją kiedyś polecił. Też tam kupiłem kamery do mojego zakładu i nie żałuję, bo ceny są bardzo przystępne. O tak bym rzekł. Się zastanawiam, czemu nie szukałeś w googlach żadnych opinii na temat firm oferujących osprzęt monitorujący. Od tego na moje powinieneś zacząć.
« Last edit by eremis on Tue Jun 05, 2018 1:44 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Katowice
Tak jakoś wyszło, że nie bardzo miałem czas, a postanowiłem poradzić się osób zaglądających na tym forum. Dzięki za link. Niebawem przejrzę sobie te oferty. Chciałbym jeszcze co nieco dowiedzieć się na temat takich kamer, jak się je instaluje i tym podobne.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 27
Location: Opole
Witam wszystkich. A co w tym trudnego do rozumienia. Kamerę instalujesz w odpowiednim miejscu, programujesz komputer, łączysz się kablem lub bezprzewodowo i działa. Masz pełen obraz w monitorze komputera ze wszystkich kamer. Najlepsze są te co rejestrują cały obraz, a nie funkcjonują tylko jako straszak, bo o takich też słyszałam. Montuje się je, by ci, którzy są nieuczciwi myśleli ze są prawdziwe, i żeby je to troszkę odstraszyło. Same kamery nie są drogie, zależy jakie. Powodzenia życzę.

Post Reply

Page: 1