internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Plakaty, ulotki itepe szukam dobrego wykonawcy!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Organizujemy cykl imprez kulturalnych w paru miastach w Polsce. Całkiem spory projekt, teatr, muzyka, kino. Mamy całkiem spory budżet i zależy nam na wysokiej jakości materiałach reklamowych. Ja zajmuję się plakatami, folderami, ulotkami. Oczywiście chciałabym znaleźć agencję która nam to ogarnie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Cieszyn
I masz babo placek, bo takich agencji jest mnóstwo :) I pewnie znajdzie się też całkiem pokaźna grupa wolnych strzelców. Ciężko mi coś Tobie jednoznacznie sugerować ale na pewno powinnaś zdecydować się na agencję z udokumentowanym portfolio i pozycją.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 67
Location: Choszczno
Ja może podsunę Ci coś konkretniej http://simplycreative.pl/oferta/44/projektowanie. Naprawdę dobra agencja, współpracowałem więc wiem co mówię. Ich wielki plus to bardzo sprawna realizacja zleceń.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 12
Dobrze że o tym wspomniałeś bo w różnych agencjach z tempem pracy bywa rozmaicie. Ja rozumiem że klientów jest sporo ale żeby na drobne poprawki w projekcie czekać tygodniami? Na szczęście są firmy które wyznaczają wyższy standard.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 42
Ta sfera mnie zawsze interesowała, kiedyś nawet jakiś plakat projektowałam ale nie wiem czy odnalazłabym się w pracy w agencji reklamowej. Jednak to zupełnie inna skala wyzwań...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Dobrzany
Fajnie że przywiązujecie wagę do jakości tego jak się będziecie prezentować. Niestety tyle projektów totalnie się wykłada w zakresie wizerunku że aż chwilami oczy bolą od patrzenia na te graficzne potworki...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Hel
Dlatego trzeba korzystać z pomocy dobrej agencji. Te które pojawiły się nie wiadomo skąd raczej nie są godne uwagi. Profesjonalizm w tej branży wymaga doświadczenia i taka jest prawda.

Post Reply

Page: 1