internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Sklep od A do Z

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 13
Location: Augustów
Planuję otworzyć własny sklep z zabawkami. Taki naprawdę porządny, w zasadzie można powiedzieć, że będzie to zabawkarski market. Wiąże się z tym wiele wyzwań o których nie będę tu pisał, ale jedno zajmuje mnie w tej chwili szczególnie. Chodzi mianowicie o to, co powinno znaleźć się w takim sklepie, żeby mógł normalnie i nowocześnie funkcjonować. Dotąd działałem w hurcie, to siłą rzeczy inna specyfika niż sprzedaż detaliczna. Będę zobowiązany za cenne rady.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 18
Location: Radom
Z doświadczenia wiem, że kompletując wyposażenie sklepowe można spotkać z wieloma rozterkami – bo skąd na przykład wiedzieć, czy lepiej sprawdzi się taki model regału czy inny, skoro jeszcze nie mieliśmy okazji go użyć w praktyce? Czasami życie pewne początkowe wybory weryfikuje więc radzę żebyś się do pierwszego garnituru wyposażenia przesadnie nie przywiązywał.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 49
Ja w sklepach zawsze zwracam uwagę na informację o cenach. Naprawdę irytuje mnie kiedy robię zakupy a nie ma chociaż karteczki z ceną. Ostatnio w jakimś markecie widziałam takie cyfrowe elektroniczne wyświetlacze z cenami i bardzo fajnie to wyglądało, tak nowocześnie.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 42
W przypadku zabawek i w sumie wielu innych produktów też liczy się to jak klient je zobaczy. Fajne regały czy stojaki to musisz mieć u siebie obowiązkowo. Przynajmniej część z nich odpowiednio niżej żeby np. topowe w danym sezonie zabawki były na wysokości oczu dziecka ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 44
Location: Hel
Zobacz, wydaje mi się, że to może Cię zainteresować: sklepikaria.pl/113-systemy-prowadzenia-klienta. We wszelkich marketach zawsze coś takiego montują, czasami klientów trochę te bramki irytują ale z punktu widzenia sklepu są bardzo użyteczne. No i mam wrażenie że sklep zyskuje dzięki nim – w sensie że wydaje się bardziej znaczący. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 14
Location: Wolin
Piszesz że będzie to coś w typie marketu z zabawkami więc pewnie powierzchnia będzie spora. W takim układzie może klient będzie chciał wziąć wózek i z nim sobie krążyć pomiędzy regałami? Ustaw przy wejściu chociaż kilka, a koszyki to już musowo.

Post Reply

Page: 1