internetstarter.com.pl

Hej! To jest nasze forum..

Jak wyglada odzyskwianie plikow?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 9
Location: Iława
Czy z kadej przenośnej pamieci da się odzyskac dane? Mam troche usunietych jednak i nie wiem czy da rade to zrobic. Po prostu szok… nie wiem czy w ogole nie jest to sytuacja bez wyjscia wiec tym bardziej się denerwuje ale może jednak da się jakos to zrobic… abrdzo potrzebuje tych plikow. Obiecalam ze będę je mieć za kilka dni i nadal ich nie mam i nei wiem czy będę je mieć. Co robic? Czy ktos wie jak wyglada odzyskwianie plikow?
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 27
Location: Opole
Jak masz przenosna pamiec to jednak da się rade odzyskac jest wiee firm które zajmuja się odzyskiwaniem danych z dysku przenośnego wiec możesz cos sobie poszukac bo jak specjaliści się do tego zabiora to zawsze masz pewniejsza sytuacje. I jak oni zajmuja się odzyskiwaniem danych nawet po formacie to mysle ze sprawe możesz ogarnąć. Tylko na spokojnie i bez niepotrzebnej paniki ;P
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 40
Location: Radom
Piszesz jak gimbaza :P hehe normalnie zal.pl hehe :P
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 36
Location: Ustka
Odzyskiwanie plikow to zabawa w odkrywani niejako śladów ale wiadomo ze to może troche potrwac ale jednak warto próbować mi pomogli… ; )
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 18
Location: Radom
golden rule: robic kopie zapasowe na przyszłość ; P
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 21
Location: Elbląg
tak naprawde jedyne sensowne wyjscie to nie dopusczac do takich sytuacji bo potem jest duzo zamieszania serio. wiadomo ze odzyskiwanie plików stalo się popularne bo coraz wiecej z nas korzysta z neta a technologia tez na wiele pozwala to jednak nie ma co ukrywac ale lepiej być zapobiegliwym niż potem leczyc taka prawda
Member
Registered: Jun 2015
Posts: 35
Location: Nowy Targ
taka prawda wiadomo ze nierozgarnięci zwykle maja takie akcje
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 50
Location: Cieszyn
Akurat nie zgodze się ze dotyczy to tylko nierozganietych ludzi ja jestem osoba dobrze zorganizowana i jakos raz mi się zdarzylo cos waznego usunąć po prostu wyciąłem zamiast kopiuj i anulowałem i potem okazalo się ze plik ulecial gdzies w eter i nie wiadomo gdzie szukac ale tak tez się może zdarzyc – wiadomo ze bywa roznie – ale jednak lepiej być przezornym jak to się mowie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 73
Location: Dobrzany
przezorny Zasze ubezpieczony hehe :) wiadomo jaki jest tego przekaz ze rzeba myslec przed

Post Reply

Page: 1